NAŠE ÚSPĚCHY

Úspěch Daniely

Děti se ve škole zúčastnili výtvarné soutěže „Jedeme na výlet“. Naše Daniela získala ve své kategorii 1. místo.

20190522_162627

Slavata Triatlon tour

S dětmi jsme se zúčastnili triatlonu v Telči, kde se naše tři děti umístili na stupních vítězů. Tomáš a Barbora druhé místo a Dominika třetí místo.

IMG_20190523_185018

 

Šikula II

V měsíci dubnu byli děti stejně šikovné, proto Daniela, Jana, Tomáš, Eva a Angelika dostali stejný počet bodů. Tyto děti reprezentovali domov na Nejmilejším koncertu, byli na divadle a pomáhali při velikonočním pečení.

scan0007

 

Za měsíc únor vyhrál Tomáš, který nejvíce pomáhal nočním vychovatelkám s pečením moučníku, zúčastnil se dvou akcí domova a pomáhal při vyrábění.

scan0008

 

Za měsíc leden máme dva vítěze, a to Lukáše a Evu. Oba hodně čtou a také se zúčastnili nejvíce akcí, např. setkání v Jihlavě, přednášce o Mathasenu, bruslení.

scan0006

 

Za měsíc prosinec vyhrála Daniela, která nejvíce pomáhala při vyrábění výrobků a zúčastnila se dvou prodejů – Barevné Vánoce i Jarmarku s Albertem. Zapojovala se také hodně při pečení vánočního cukroví.

Scan0007

sikula prosinec

 

Za měsíc listopad nám vyhrála v měsíčním šikulovi Chanel. Vítězství si zasloužila za velkou snahu v kuchyni, účast v soutěžích a nejvíce přečtených knih.

Scan0006

 

V měsíci říjnu jsme se v měsíčním šikulovi zaměřili na znalosti o České republice, vánoční vyrábění a reprezentaci domova. S největším počtem bodů vyhrála Maruška.

Scan0005 (1)

 

Máme tu nový školní rok a s ním i měsíčního šikuly. Za měsíc září tu máme dva vítěze a tím jsou Lukáš a Jana, kteří reprezentovali náš domov ve sportovních a kulturních akcích. Zároveň patří mezi naše největší čtenáře. Tímto si vysloužili nejen vítězství, ale i sladkou odměnu.

Scan0005 (1)

 

Šikula měsíce květen se stal Lukáš, za reprezentaci domova a pomoc při přípravách sportovního dne.

kveten

kveten

 

Šikula měsíce duben se stala Eva, zapojovala se nejvíce do rukodělné činnosti a dopomáhala při vaření.

duben

duben

 

Úspěch Jany

Zúčastnili jsme se soutěže s Dejme dětem šanci o.p.s.,  „Namaluj si svůj beauty plakát“ na charitativní aukci. Jany obrázek se líbil nejvíc a byla oceněna.

Jana

 

Obrázky ostatních dětí

Angelika

Angelika

 

Daniela

Daniela 2

 

Denisa

Denisa

 

Chanel

Chanel

 

Lukáš

Lukas

 

Maruška

Maruska

 

Tomáš

Tomas

 

Šikula II

Šikula měsíce únor se stala Chanel

un

Tomášův úspěch

 

Tomáš a jeho skvělý úspěch ve fotbale, kdy byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

1

2

 

Smajlíkové hodnocení

Ve 2. rodinné skupině probíhá smajlíkové hodnocení. Děti jsou odměňováni smajlíky dle zásluh. V lednovém hodnocení dopadla nejlépe Maruška a s odstupem jednoho bodu

ji následovala Jana. Lukáš se umístil na třetím místě , Tomášem na čtvrtém a Daniela na pátém místě s rozdílem jednoho bodu za Tomášem.

1

DSCN0665

Šikula II

Šikulové měsíce prosinec se staly holky: Jana a Daniela

prosinec

5. místo v republikové soutěži

Lukáš se umístil na krásném 5. místě v republikové soutěži v atletických disciplínách. Patří mu velké blahopřání.

2

3

 

Šikula II

Šikula měsíce listopadu se stala Jana

listopad

 

Šikula měsíce září – říjen se stala Maruška

rijen

 

Běh městem Hrotovice

Dnes jsme byli na Běhu městem Hrotovice. Moc se mi tam líbilo. Byla pěkná zima, ale i tak jsem byl na prvním místě. Jsem rád, že jsem byl zase první tak jako minulý rok. Jsem na sebe hrdý a jsem hrdý i na svoje sestry. Daniela byla na druhém místě a Maruška byla také na druhém místě. Ten běh byl pro mě lehký, ale byl jsem i tak udýchaný.

Tomáš

1

 

Dobrý den,

chtěl bych vám pogratulovat k vítězství v naší soutěži Robotí Vánoce. Tímto se stáváte majiteli 4 notebooků Dell Lattitude.

Václav Hanyáš – Jednatel společnosti, vývoj SW

DSCN2406

DSCN2413