15.01.2021

Štědrý den

Milí Ježíšci, moc děkuji za krásné dárky, které jste mi splnili. Velice moc se mi líbí. Děkuji za krásnou mikinu Nike, za lyžařskou bundu a lyžařské kalhoty, tričko, ponožky a termo prádlo. Také moc děkuji za rukavice na kolo a za krásný černý batoh. Také jsem rád za všechny sladkosti a věci do školy. Moc si toho vážím. Všem vám přeji krásný a spokojený rok 2021.

Adam

 

Milí Ježíškové, děkuji za všechny krásné dárky. Moc se mi líbil fotbalový míč a krásné boty. Děkuji za všechny hračky a krásné ostatní dárky. Jsem z nich moc šťastný.

                                                                                                                                                                                     Matyáš

  Děkuji za všechny dárky , co jsem dostal. Všech dárků si moc vážím. Vážím si všech sponzorů, kteří nám dětem z dětského domova koupili tak krásné dárky. Dostal jsem krásnou bundu, láhev na pití, boty, sako, košili, vak na tělocvik, kosmetiku, termo prádlo, lyžařské kalhoty a bundu, rukavice a taštičku na kolo.                                                                                                                                                                                                                       Patrik

Dobrý den, děkuji vám za krásné dárky, co jsem od vás dostala. Dostala jsem batoh, lyžařskou bundu, boty Nike, kosmetiku a talíře do domácnosti. Moc mně to udělalo radost. Mockrát vám děkuji.

Barbora

Dobrý den. Chtěla bych Vám říct, co jsem dostala na Vánoce. Na Vánoce jsem dostala bundy, věci do domácnosti a tenisky. Líbily se mi všechny dárky, ale největší radost jsem měla z věci do domácnosti. Chtěla bych vám všem za ty krásné dárky poděkovat a říct, že mě ty dárky moc potěšily. Děkuji.

Jana

Dobrý den. Na Vánoce jsem dostal lyžařské vybavení, cyklistické vybavení, příbory a boty. Jsem za to hodně rád, na hory jezdíme s domovem a hodí se mi to. Příbory se mi hodí do budoucího života.  Chci za to všem sponzorům a lidem, kteří mi to koupili poděkovat. Určitě to vše využiji, vážím si toho, děkuji.

Lukáš

Dobrý den, na Vánoce jsem dostal plno dárku: teplákovou soupravu, kalhoty, bundu, 3x termo prádlo, vak na záda a hygienu. Všechny dárky se mi líbí a jsem moc spokojený. Děkuji za dárky.

Tomáš

Dobrý den, děkuji za dárky, které mně moc potěšily.  Moc se mi to líbilo, byla jsem z toho překvapená, že jsem dostala tolik dárků. Nejvíc mě potěšila bunda a boty. Moc děkuji za dárky, udělalo mi to velkou radost. Děkuji.

Marie

Dobrý den, děkuji Vám, že jsem dostala k Vánocům všechny dárky, co jsem si přála například: zimní bundu, botasky, overalové pyžamo a cyklistické věci. Velmi mě to potěšilo. Děkuji.

Daniela