11.04.2018

Nejmilejší koncert ve Znojmě

5. dubna jsme se zůčastnili Nejmilejšího koncertu ve Znojmě. Když jsme přemýšleli, s čím vystoupíme na koncertu, tak nás napadlo taneční vystoupení podle Soy Luny, protože se nám hodně líbí, jenže nastal velký problém, protože oni v té písničce tancují na kolečkových bruslích. Nejdřív jsme to chtěli taky zkusit, ale paní vychovatelka nás přesvědčila, že by to bylo hodně těžké a nezvládli bysme to. Tak jsme si to upravili podle svého a bez bruslí. Všechno jsme si vymysleli úplně sami, paní vychovatelky nám pomohly jenom s nepatrnými změnami a s docvičením. Naše vystoupení sice nepostoupilo do celostátního kola, ale získali jsme cenu poroty.

Druhé naše vystoupení mělo název Dum, dum a jedná se o hru na tělo, kterou nás naučila paní Suchardová. Nejdřív nám přišlo divné s tím vystoupit na koncertě, ale paní vychovatelka nás přesvědčila a tuto hru tam přihlásila. A udělala dobře, protože i toto naše vystoupení získalo cenu poroty.

Jana

Na koncertě jsem vystoupila se sólovým zpěvem. Zpívala jsem písničku Pri oltári. Hodně jsem se bála. Už při nacvičování jsem měla před ostatníma velkou trému. Vůbec jsem si nevěřila, bála jsem se, že to pokazím. Bylo to moje úplně první samostatné vystoupení před publikem, ještě jsem vystupovala úplně první. Ale zvládla jsem to, i když jsem nepostoupila, jsem sama před sebou vítěz. Překonala jsem se.

Eva